This is CHEAPER than stopping at any fast food place to grab a quick bite! I honestly thought that I couldn’t afford it either, as a monthly expense. Take out your calculator and work out how much you spend each time you are “in a hurry” and just run to a drive thru because it is so much easier and faster!! How many times a week do you do this?

Now that I don’t do it anymore, I am able to buy Shakeology monthly, and have money left over to buy food at Costco weekly for my kids! Crazy, isn’t it? And I am buying fruits and veggies

FacebookTwitterMore...