More about Shakeology

Staci Mudrunner Fitness » More about Shakeology

Cost of Ingredients to purchase

Cost of Ingredients to purchase

This is a breakdown of what it would cost to get you the same nutrients in a glass of Shakeology which costs $4.33 per serving! ...
FacebookTwitterMore...
Read more →
Shakeology vs. Fast Food

Shakeology vs. Fast Food

This is CHEAPER than stopping at any fast food place to grab a quick bite! I honestly thought that I couldn't afford it either, as a monthly expense. Take out your calculator and work out how much you spend each time you are "in a hurry" and just run to a drive thru because it is so much easier and ...
FacebookTwitterMore...
Read more →
Shakeology and Supplements

Shakeology and Supplements

Here is a list that shows the cost of what it would be to get only a fraction of the supplements that are in ONE glass of Shakeology! ...
FacebookTwitterMore...
Read more →
Shakeology comparison chart

Shakeology comparison chart

Here is a comparison chart that compares Shakeology to many "other" products on the market! As you can see, there really is NO COMPARISON at all! ...
FacebookTwitterMore...
Read more →